Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım

Keçeden birçok şey yapılabiliyor. Bu çalışmada da sizlere keçe kullanarak nasıl şekerlik yapabileceğinizi göstereceğiz. Videolu anlatım sayesinde hem izleyip, hemde anlık olarak takip edip aynısını yapabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak veya keçeden ekmek sepeti yapmanın yanı sıra bu güzel çalışmada ise şekerlik yapılış. Sizde sevimli keçe şekerlik modeli yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Küp şekerlerin kağıtlı olanlarını içinde muhafaza edebilirsiniz. Yada misafirlerinize şekerleme de bu kap içinde sunabilirsiniz.

Keçeden şekerlik nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten keçeden harika çalışmalar yapılıyor. Keçe çalışmaları ile yapılan birçok ev eşyasının yapımını sitemizde bulabilirsiniz. Onları da seveceksiniz. Kolay gelsin.

 

 

keceden-sekerlik-yapimi

fühlte Zucker – felt sugar – sucre senti – zucchero feltro – følte sukker – azúcar sentido

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir