Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım


Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım

Keçeden birçok şey yapılabiliyor. Bu çalışmada da sizlere keçe kullanarak nasıl şekerlik yapabileceğinizi göstereceğiz. Videolu anlatım sayesinde hem izleyip, hemde anlık olarak takip edip aynısını yapabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak veya keçeden ekmek sepeti yapmanın yanı sıra bu güzel çalışmada ise şekerlik yapılış. Sizde sevimli keçe şekerlik modeli yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Küp şekerlerin kağıtlı olanlarını içinde muhafaza edebilirsiniz. Yada misafirlerinize şekerleme de bu kap içinde sunabilirsiniz.

Keçeden şekerlik nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten keçeden harika çalışmalar yapılıyor. Keçe çalışmaları ile yapılan birçok ev eşyasının yapımını sitemizde bulabilirsiniz. Onları da seveceksiniz. Kolay gelsin.

keceden-sekerlik-yapimi

fühlte Zucker – felt sugar – sucre senti – zucchero feltro – følte sukker – azúcar sentido

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*