Keçeden Sepet Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Sepet Yap

Keçeden birçok şey yapılmakta… bazı paylaşımları da görmüşsünüzdür. Keçeden sepet yapımını da yine bu yazımızda işleyeceğiz. Resimli anlatımlar paylaşacağız ve bu yazımızda gördüğünüz resimli anlatıma göre sizde el yapımı kolay sepet yapılışından yararlanabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem kısa sürede yapılabiliyor olması, hem de herkesin yapabileceği kolaylıktadır. Sizde keçe kase yapabilir ve içine takı veya değişik aksesuarları koyarak kullanabilirsiniz.

 

 

Sitemizde keçeden ekmek sepeti yapımına benzettiğim bu güzel çalışmanın farklı olanlarını hemen altta da bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak birçok güzel keçe projesine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sevecek ve sizde yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

keceden-kolay-sepet-yapilisi2

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir