Keçeden Süs Bot Yapmak

 

 

0

 

Evde keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden süs bot yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına örnek olarak bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve sizde çok güzel keçe süsler yapabilirsiniz.

Bu kendin yap projesinde paylaştığım resimli anlatımda keçeden bot şeklinde süs çalışması yapılmış. Siz gerçeğini yapıp kullanabilirsiniz. Evde keçeden bot yapmak için parçaları bir araya getirdikten sonra dikmeniz yeterli oluyor. Malzemeyi kendinize göre veya elinizdeki imkanlara göre değiştirebilirsiniz.

 

 

Evde keçeden kolay bot süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde çocukların odasını güzelleştirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde keçeden süs bot yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-sus-bot-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280682

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Köpek Minderi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir