Keçeden Süs Patik Yapmak

 

 

0

 

Evde keçeden süs patik yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmaları ile sizde hem eğlenceli çalışmalar yapmayı öğreneceksiniz.

Hem de evinize güzel süs eşyaları yapabileceksiniz. Patik şeklinde süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanıp kalıbını şablondan çıkartıp, keçe malzemesine uygulamak.

Aslında bu çalışmaya keçeden minyatür patik yapmak olarak da adlandırabiliriz. Evde keçeden patik yapmak için daha önce birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını paylaşmıştım.

Şimdi sizleri çok güzel ve eğlenceli bir çalışma ile baş başa bırakacağım. Bu sayede sizde evde kolay keçeden süs patik modeli yapabileceksiniz. Resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

keceden-sus-patik-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280641

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Puf Yastık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir