KEÇEDEN SÜSLÜ BARDAK ALTLIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Keçeyle bardak altığı nasıl yapılır

Keçeden süslü bardak altlığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınız gibi yine anlatımlı bu güzel çalışmayı yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe bardak altlığı yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hatta bu makalenin hemen altında benzerlerine de ulaşabilirsiniz. Anlatımlı keçe süslü bardak altlığı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı keçeyle veya farklı malzemelerle de yapabilirsiniz.

Önceki paylaşımlarda da yine detaylı anlatım yer alıyordu. Bu güzel çalışmada da keçeden nihale yapmak için çok güzel ve keyifli bir anlatım sunulmuş. Kısa sürede yapıp yaptığınızı satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Keçeden renkli bardak altlığı yapılışı

Renk renk keçeyi alıp birleştirerek yapılan bu güzel bardak altlığı çalışmasını demlik altlığı yani nihale olarak da yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Keçeden bilirsiniz her şey yapılır. Bu güzel çalışmada da yine renkli keçe parçaları kullanılarak ve rulo halinde büzüştürülerek yapıştırma sonucu harika altlıklar yapılmış.

keceden-suslu-bardak-altligi-yapmak

keceden-suslu-bardak-altligi-yapmak

Yaparken zorlanmayacağınız çalışmada dikkat etmeniz gereken renk renk keçeyi rulo yapıp büzdükten sonra güçlü bir silikon yapıştırıcı ile sabitleyip, donmasını sağlamak. Bu sayede daha sonra yuvarlak keçeleri birbirine birleştirebilirsiniz. Bu tür benzer çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz hanımlar. Altta benzerleri yer alıyor. Tıklayarak onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin güle güle kullanın.

kaynak : https://www.pinterest.de/

 

Daha önce paylaştığımız YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir