Keçeden Toka Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Keçeden Toka Yapmak

Keçeden toka nasıl yapılır? keçe ile toka yapılır mı? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz güzel bir resimli anlatım… Sizde aynı çalışmayı evinizde el yapımı keçeden tokalar yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Anlatımlı video üzerinde de detaylı şekilde verilmiş olan keçe toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde alternatifli olarak bulabilirsiniz.

Benzer keçe toka örneklerini buldukça sitemize eklediğimi hatırlıyorum. Sizde öğrenerek çok güzel keçe toka modelleri yapabilirsiniz. Adım adım keçe toka yapımı sayesinde fazlaca yapıp satabileceğiniz bir ürün olduğunu da söylemek isterim. Bu sayede güzel paralar da kazanabilirsiniz.

 

 

keceden-toka-yapimi

Schnalle aus Filz – buckle made of felt – bouclez en feutre – spænde fremstillet af filt – fivela feitos de feltro – fibbia di feltro

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Toka Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir