Keçeden Toka Yapılışı Resimli Anlatım

1x1.trans

Keçeden Toka Yapmak

Keçeden toka nasıl yapılır? keçe ile toka yapılır mı? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz güzel bir resimli anlatım… Sizde aynı çalışmayı evinizde el yapımı keçeden tokalar yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Anlatımlı video üzerinde de detaylı şekilde verilmiş olan keçe toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde alternatifli olarak bulabilirsiniz.

Benzer keçe toka örneklerini buldukça sitemize eklediğimi hatırlıyorum. Sizde öğrenerek çok güzel keçe toka modelleri yapabilirsiniz. Adım adım keçe toka yapımı sayesinde fazlaca yapıp satabileceğiniz bir ürün olduğunu da söylemek isterim. Bu sayede güzel paralar da kazanabilirsiniz.


keceden-toka-yapimi

Schnalle aus Filz – buckle made of felt – bouclez en feutre – spænde fremstillet af filt – fivela feitos de feltro – fibbia di feltro

Kolay Toka Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*