Keçeden Toka Yapılımı Resimli Anlatım


Keçeyle Toka Yap

Keçe kullanarak çok şık ve harika görünümlü tokalar yapabiliriz. Bu güzel çalışmayı hem renkli hem de eğlenceli bulacaksınız. Size önerim çocuklarınızı alın karşınıza başlayın bu güzel keçe toka modelini yapmaya. Evet yanlış duymadınız, bir pazar gününü organize edin ve keçeyle toka yapmaya başlayın.

Yapımı kısa süren ve malzemeleri hemen her yerden temin edip, hemen yapmaya başlayacağınız sevimli keçe toka örnekleri oluşturabilirsiniz. Çocuklarınıza değil, kendinize de yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Keçeden toka nasıl yapılır diyenlerin de seveceği anlatımlı aşamaları olan çalışmaya buyurun yakından göz atalım. Öncelikle iki renk keçeyi alıp, nasıl bir şekil vereceksiniz kesip biçiyorsunuz.

Daha sonra birleştirme ve tokaya dönüştürme işlemi kalıyor geriye. Keçeden toka yaparak satabilir para dahi kazanabilirsiniz arkadaşlar. Ama kendinize yapıp kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Keçeyle yapılan toka örneklerini de sitemizde fazla fazla görebilirsiniz. Onları da inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde keçeden toka yapan birisi haline gelebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

1 Comment on Keçeden Toka Yapılımı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*