Keçeden Yapılan Bebekli Broş Örnekleri

 

 

0

 

Keçeden Yapılan Bebekli Broş Örnekleri

Keçeden yapılmış şirin bebekli broş örnekleri bu yazımızın hemen altında. Keçeden bebek broş yapmak istiyorsanız altta paylaştığım örneklerden yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı keçe bebek broş örneklerini detaylı olarak altta bulabilirsiniz.

Bu sayede evde keçeden bebek broş çalışması yapacağınız zaman örnek çalışmalardan esinlenebilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere evde keçeden yapılan bebekli broş yapılışı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videoları paylaşacağım. Şimdilik sizlere örnek resimler paylaştım.

Benzer çalışmaları sürekli olarak keçe kategorisinde paylaşıyorum. Keçeden yapılan çalışmaları bolca bulabileceğiniz keçe bölümünde, keçeden çiçek yapmak, keçeden süs yapmak ve keçeden magnet yapımı gibi birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

 

 

Kendin yap kategorisinde keçeden yapılan magnet örneklerine de ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi keçeden birçok güzel çalışma yapılmaktadır. Yastıklara keçeden motif yapmak, keçeden süs çiçek yapmak gibi daha birçok çalışmayı keçe bölümünde bulabiliyorsunuz. Şimdi sizleri keçeden yapılan broş örnekleri ile baş başa bırakıyorum.

Keçeden yapılmış bebek broş örneklerini sizlere sunduk. Bir teşekkür yorumunu esirgemezseniz seviniriz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize https://www.facebook.com/makalepark adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Diğer keçeden yapılan broş çalışmaları bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. O çalışmaları da mutlaka incelemenizi öneririm. Keçeden yapılanları her zaman sitemizde güncel olarak bulabilir ve nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Baby-Brosche aus Filz – baby brooch made from felt – bébé Broche faite à partir du feutre

 

Daha önce paylaştığımız Sıcak Su Torbalarına Keselerden Lif Örme Yapılışı Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir