KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini ilk gördüğümde hem hoşuma gitti. Hem de bu tür çalışmalar yapacaklar için iyi bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

Keçeden kedi yastık yapmak veya keçeden kedi oyuncak yapmak için bu örnekleri değerlendirebilirsiniz. Keçeden oyuncak nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyerek nasıl yapıldığını az çok kavrayabilirsiniz.

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini yastık yapmada, oyuncak, süs, obje veya yapıp satmada kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların yapılışını anlatan resimli anlatımları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kumaştan kedi yastık yapmak için bu örnekler işinize yarayacaktır. Göz hatları için kırtasiyeden oyuncak göz takımı alabilir veya iplikle dikiş yaparak da gözlerini ve yüz hatlarını dönebilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.

 

 

keceden-yapilan-oyuncak-kedi-ornekleri

source

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE TAKIM ASKILIĞI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir