Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri


prenses-kapi-susu-modeli-737x415

Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri

Sizlere bu yazımızda keçeden yapılmış en güzel kapı süslemelerini işleyeceğiz. İnternette gezinirken bir sitede rastladık ve sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz için paylaşmak istiyoruz.

Altta yer alan toplu örneklerde keçeden yapılmış kapı süsü modelleri bulunuyor. Hepsi de çok güzel ve el emeği göz nuru çalışmalardır. Yapanların eline sağlık. Bunların yapımını gösteren ve eğitici videloarını da yine sitemizde bulabilirsiniz.


Hatta kapı süsü yapmayı öğrendikten sonra sizde bunlar gibi harika kapı süsü modelleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Birçok site üzerinde satışını görebilirsiniz. İnsanlar artık dış kapı süsü gibi iç kapılara da süs kullanmaktadır. Kolay gelsin.

Tüm örnekler internetten derlenmiştir. Gerçekten harika gözüküyorlar.

Dichtungen Türverkleidung – seals door trim – joints de garniture de porte – guarnizioni portiera – sæler dør trim – puerta sellos de ajuste

Keçeden Kolay Kapı Süsü Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*