Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri

 

 

0

 

Keçeden Yapılmış En Güzel Kapı Süsleri

Sizlere bu yazımızda keçeden yapılmış en güzel kapı süslemelerini işleyeceğiz. İnternette gezinirken bir sitede rastladık ve sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz için paylaşmak istiyoruz.

Altta yer alan toplu örneklerde keçeden yapılmış kapı süsü modelleri bulunuyor. Hepsi de çok güzel ve el emeği göz nuru çalışmalardır. Yapanların eline sağlık. Bunların yapımını gösteren ve eğitici videloarını da yine sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Hatta kapı süsü yapmayı öğrendikten sonra sizde bunlar gibi harika kapı süsü modelleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Birçok site üzerinde satışını görebilirsiniz. İnsanlar artık dış kapı süsü gibi iç kapılara da süs kullanmaktadır. Kolay gelsin.

Tüm örnekler internetten derlenmiştir. Gerçekten harika gözüküyorlar.

Dichtungen Türverkleidung – seals door trim – joints de garniture de porte – guarnizioni portiera – sæler dør trim – puerta sellos de ajuste

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Kapı Süsü Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir