Keçeden Yapılmış Yastık Kırlent Süsleri

keceden-yapilmis-yastik-kirlent-susleri3-640x415

Keçeden Yapılmış Süslü Yastıklar

Keçe ile yapılmış harika yastık veya kırlent süslerini bu başlıkta topladık. Keçeden yastık süsü yapımı ile ilgili araştırmalar yapanlar için iyi bir paylaşım olacağını düşünüyoruz. Evde keçeden yapılan süs çalışmalarını ve yastık süsü örneklerine altta ulaşacaksınız. Evinizdeki normal yastık modellerinden sıkıldıysanız bu güzel süslemeler size fikir verecektir.

Keçeden yastık süsü nasıl yapılır diyenler için sitemizde eğitici güzel bir çalışma da paylaşmıştım. Onu da inceleyerek sizde kısa sürede yastıklara keçeden gül süs yapabilirsiniz. Keçe yastık gül süsü veya çiçek süs motif çalışmaları ile evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Keçeden yapılan yastık süsü çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*