Keçeden Yastık Süsü Yapmak

 

 

0

 

Evde keçeden yastık süsü yapmak için sanırım bu birçok paylaşımımdan sadece bir tanesi olacak. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde keçeden evinizdeki yastıklar için gül şeklinde veya papatya şeklinde süsler yapabileceksiniz.

Evde keçeden kolay süs yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmayı size paylaşmıştım. Bu çalışmada da yine keçeden çiçek şeklinde yastık süsü yapılıyor. Yapmanız gereken keçe parçalarını küçük yapraklar şeklinde kesmek ve silikon ile yapıştırmak yada iğne iplik ile yastığın üzerine dikmek olacak.

Evde kolay yastık süsü yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde evinizi daha da güzelleştirebileceksiniz. Evde kolay keçeden yastık süsleme çalışması yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş.

 

 

Adımları takip ederek sizde çok güzel keçe süsleri yapabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden yastık süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281453

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaştan Bebek Patik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir