Keçeden Yastık Üzerine Kalp Deseni Yapmak

 

 

0

 

Önceki paylaşımlarım da sizlere keçeden güllü yastık yapımını anlatan resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere keçeden yastık üzerine kalp deseni yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Keçeden kalp şeklinde yapraklar yaparak yastıklarınızı süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Evinizde koltukların üzerindeki kare yastıklar eğer sade görünüme sahipse onların üzerine bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmalarda yapmanız gereken keçeden küçük parçalar kesip, bunları kalp şekline getirdikten sonra yastıkların üzerine dikmek. Zaten paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar paylaşılmış. Yapmanız gereken keçeden küçük parçalar kesmek ve üzerine yapmayı düşündüğünüz yastığın üzerine işlemek. Resimli anlatıma baktığınızda adım adım ne yapmanız gerektiğini kolaylıkla görebileceksiniz. Buna benzer birçok çalışmayı sitemizde keçe kategorisinde paylaşmıştım. Keçeden yastık süsleme çalışmaları ve daha birçok keçe çalışmasına ilgili kategoriye girerek ulaşabilirsiniz. Keçeden yastık süsü yapmak isteyenler için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

keceden-yastik-uzerine-kalp-deseni-yapmak

Keçeden yastık süsleme çalışmalarını ben çok seviyorum. Sizlerde çok seviyorsanız bu paylaşımın altına yorumlarınızı bekliyorum. İlerleyen günlerde yapımını anlatan videoları da sitemizde paylaşmaya çalışacağım. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/1300979

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kazaktan Desenli Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir