Keçeyle Yastık Süsleme

 

 

0

 

Keçeyle Yastık Süsleme

Keçeden yapılanları sürekli olarak paylaşıyorum. Hatta keçe kategorisinde birbirinden güzel yüzlerce paylaşıma ulaşabilirsiniz. Bu makalemde sizlere keçeyle yastık süsleme çalışmasını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Keçe parçaları ile yastıklarınızı süsleyebilir ve çeşitli keçe süslü model yastıklara sahip olabilirsiniz. Keçeden yapılan süs çalışmalarını bu yazımın sonunda benzer yazılar kısmında da bulabilirsiniz. Şimdi sizlere keçeyle yastık süsleme çalışmasında kullanılacak malzemeleri sayalım ;

  • Keçe.
  • Makas.
  • Bardak veya konserve kutusu (kalıp için)
  • Kalem.
  • Yapıştırıcı.

Süslemeyi düşündüğünüz yastıkların üzerine keçe yapıştırılıyorsa hiç durmayın ve hemen yastıklarınızı bir araya getirin. Daha sonra konserve kutusu ile keçe malzemesinin üzerini kalemle çizerek makas yardımı ile yuvarlak kalıplarını hazırlayın. Daha sonra yastığın üzerine tek tek yapıştırma işlemi ile her keçe parçası bir öncekinin yarısına gelecek şekilde yapıştırın veya dikin.

 

 

Şimdi keçeyle yastık süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile sizi baş başa bırakıyorum ;

keceyle-yastik-susleme

Son karede gördüğünüz gibi şahane gözüküyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı çeşitli yerlerde de yapmayı düşünebilirsiniz. Keçeden yuvarlak kalıpların dışında değişik kalıplar yaparak da yastıkları süsleme çalışması yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım keçeden yastık süsleme çalışmalarına benzer diğer örnek çalışmaları keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın en sonunda da keçe yastık süsleme çalışmalarına benzer projelere de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.muyingenioso.com/coloridos-cojines-con-escamas-de-fieltro/

 

Daha önce paylaştığımız Urgan İpten Avize Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir