Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?

Güzel bir örgü örneği olan kedi gözü örneğini sizde kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde kedi gözü örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Birbirinden değişik örgü örneklerini sitemizde hatta bu yazımızın hemen altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek harika örgü örnekleri çıkarabilirsiniz. Eğitici video sayesinde sizde kedi gözü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Öğrendikten sonra komşularınıza ve sevdiğiniz örgü arkadaşlarınıza da bu güzel kedi gözü örgü örneğinin yapılışını öğretebilirsiniz. Anlatımlı örgüleri sitemizde bol sayıda bulacaksınız. Kolay gelsin.

 

 

kedi-gozu-ornegi-nasil-yapilir

Beispiel für ein Katzenauge – Example of a cat’s eye – Exemple de l’oeil d’un chat – Esempio di un occhio di gatto – Eksempel på en katteøje – Ejemplo de los ojos de un gato

 

 

Daha önce paylaştığımız Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir