KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK

1x1.trans

Kedi kulaklı taç yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınıza yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kedi kulaklı taç yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Altta ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor.

Kulak kısımlarını oluşturduktan sonra süsleme taşları ile taç süsleme sonrası süslü kedi kulaklı taç modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Zorlanmadan kısa sürede kedi kulaklı taçlar yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınıza yapmanızı öneririm.

Kız çocuklarının daha çok seveceği bu güzel oyuncak çalışmasını onları mutlu etmek içinde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan kedi kulaklı taç modeli için daha önce benzer çalışma sanırım paylaşmadım. Eğer sitemizde varsa da hemen bu altta karşınıza çıkacaktır.


Fakat değişik çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kedi-kulakli-tac-yapmak

KOLAY KEDİ BOYAMA RESMİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*