Kedi Motifli Kilim Yapılışı


Kedi Motifli Kilim Yapılışı

Genelde kapıdan girişlere kullanılabilen kilimler olur. Düz desen veya renk seçimi yerine böyle üzerinde kedi motifi olan bir kiliminiz olsun istemez misiniz? Evet bu yazımızda gördüğünüz gibi kedi motifli kilim ile ilgili örnek modele yer verdik.

Örnek olarak paylaştığım bu çalışmanın yapımını henüz bulamadım. Bulduğumda yine bu başlık altında sizlere kedi motifli kilim yapılışı şeklinde paylaşacağım.

Ancak örnek resimde görülen çalışma çok şık olmuş. Buna benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde paylaşmıştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır.

Dilerseniz o çalışmalara bakarak bu tür kilim veya paspasları nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde kolay paspas yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize mutlaka gönderin isminiz ile yayınlayalım.

kedi-motifli-kilim-yapilisi

cat Matten – tapis de chat – Katzen Matten

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*