Kedi Motifli Kilim Yapılışı

 

 

0

 

Kedi Motifli Kilim Yapılışı

Genelde kapıdan girişlere kullanılabilen kilimler olur. Düz desen veya renk seçimi yerine böyle üzerinde kedi motifi olan bir kiliminiz olsun istemez misiniz? Evet bu yazımızda gördüğünüz gibi kedi motifli kilim ile ilgili örnek modele yer verdik.

Örnek olarak paylaştığım bu çalışmanın yapımını henüz bulamadım. Bulduğumda yine bu başlık altında sizlere kedi motifli kilim yapılışı şeklinde paylaşacağım.

Ancak örnek resimde görülen çalışma çok şık olmuş. Buna benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde paylaşmıştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır.

 

 

Dilerseniz o çalışmalara bakarak bu tür kilim veya paspasları nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde kolay paspas yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize mutlaka gönderin isminiz ile yayınlayalım.

kedi-motifli-kilim-yapilisi

cat Matten – tapis de chat – Katzen Matten

 

Daha önce paylaştığımız Düz Haroşa Örgü Lif Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir