Kedi Yastık Şablonu

 

 

0

 

Bugün ki kendin yap projesi olarak sizlere kedi yastık şablonu paylaştım. Bazen farklı model yastık yapmak istediğimizde bir şablona ihtiyacımız olur. Bu yazımda paylaştığım kedi yastık şablonu ile kumaştan veya keçeden yastıklar yapabilirsiniz. Şablonu kullanarak kedi şeklini ortaya çıkartabilir ve içini pamuk yada yün ile doldurduktan sonra dikmeniz yeterli olacaktır.

Evde kolay yastık yapmak için paylaştığım şablondan yararlanarak kedi şeklinde güzel yastıklar yapabilirsiniz. Evde değişik yastık modeli yapmak için sitemizde yer alan kendin yap bölümünde farklı çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Evde kedi şeklinde yastık yapmak için şablonu kullanarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde farklı yastıklar yaparak evinizi güzelleştirebileceğinizi unutmayın. Evinize gelen misafirler çılgın yastık modellerini görünce çok şaşıracaklar. Değişik yastık modeli yapmak için birçok şablonu sitemizde yer alan kendin yap bölümünde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kedi yastık şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kedi-yastik-sablonu

kedi-yastik-sablonu

Bilgisayarınızdan çıktı alıp, şablonu kopya kağıdı şeklinde keçe veya kumaş parçasının üstünde çıkarabilirsiniz. Kopyasını çıkarttıktan sonra kumaşı her iki parçaya da aynı şekli oluşturduktan sonra içine yün veya pamuk tıkarak iğne iplik yada dikiş makinesi ile dikebilirsiniz. Yastık yapmak kolaydır, elle de yapılır. Ama dikiş makinesinden geçirirseniz ve sadece yün koyacağınız yeri elinizle dikerseniz daha kısa sürede kedi yastık modelini ortaya çıkartmış olacaksınız. Evde kedi yastık modeli yapıp satışa da sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882820

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Kelebek Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir