Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

 

 

2

 

Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

Kedi yastık yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak, iki adet A3 veya A4 kağıdından şablon yapıp, diktikten sonra içini elyaf veya başka bir şeyle doldurup, birleştirebilir ve kedi yastık sahibi olabilirsiniz. Kurdeleden de fiyonk yaptığınızda alın size kedi yastık…

 

 

kolay-kedi-yastik-yapimi-icin-sablon

Daha önce paylaştığımız Eski Tişörtten Kolay Fular Şal Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. merve dedi ki:

    Kedi yastıkları önlerinde nasıl birde şaplonda damla ve çiçek var onları neresinde kullanıyoruz

  2. Nuray dedi ki:

    Merve hanım yorumunuz için teşekkürler. Şablon için istediğiniz gibi bir kumaş kullanabilirsiniz. Resimde yer alan damla ve çiçek figürleri kedi yastık modelini süslemek için düşünülmüş sanırım. Tamamlanmış resimde onlar gözükmüyor. Sanırım kedi üstünde süs yapmak isteyenlere örnek olması amacıyla paylaşılmış. Siz daha değişik şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir