Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon


Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

Kedi yastık yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak, iki adet A3 veya A4 kağıdından şablon yapıp, diktikten sonra içini elyaf veya başka bir şeyle doldurup, birleştirebilir ve kedi yastık sahibi olabilirsiniz. Kurdeleden de fiyonk yaptığınızda alın size kedi yastık…

kolay-kedi-yastik-yapimi-icin-sablon

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Kedi Yastık Yapımı İçin Şablon

  1. Kedi yastıkları önlerinde nasıl birde şaplonda damla ve çiçek var onları neresinde kullanıyoruz

  2. Merve hanım yorumunuz için teşekkürler. Şablon için istediğiniz gibi bir kumaş kullanabilirsiniz. Resimde yer alan damla ve çiçek figürleri kedi yastık modelini süslemek için düşünülmüş sanırım. Tamamlanmış resimde onlar gözükmüyor. Sanırım kedi üstünde süs yapmak isteyenlere örnek olması amacıyla paylaşılmış. Siz daha değişik şekilde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*