Kelebek Şeklinde Paspas Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ ile örülen kelebek şeklindeki paspas örneğini sizlerde evinizde kolaylıkla örebilirsiniz. Anlatımı takip ederek, nasıl yapacağınızı anlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere örgü kelebek paspas yapmak isteyenler için örneğini gösteren resim paylaştım. Yapımı adım adım anlatılmıyor ama, paspas yapmak isteyenler örneğini çıkaracakları resimli anlatımdan yararlanarak aynısını işleyebilirler.

Örgü paspas modeli yapmak için daha önce resimli anlatımlarla ve videolu anlatımları olan çalışmaları paylaşmıştım. Sitemizde kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kelebek şeklinde paspas yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Daha önce nasıl yapılır bölümünde arı paspas modeli yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaşmıştım.

Hatta onun videosu da var galiba, ilgili kategoriye girerek o çalışmayı da inceleyebilirsiniz. Altta yapılmış halini de paylaştığım kelebek paspas modelini yapmak isteyenler en son karede verdiğim örnek çıkarabilecekleri resimden yararlanabilirler.

Evde kolay paspas yapmak için ise yine sitemizde çeşitli paspas çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri hem yapılmış resimleri ile hem de örneğini gösteren resimle baş başa bırakıyorum. İşte karşınızda kelebek şeklinde paspas modeli ;

 

 

kelebek-seklinde-paspas-yapilisi

kelebek-seklinde-paspas-yapilisi2

kelebek-seklinde-paspas-yapilisi3

Son karede gördüğünüz gibi örneği çıkarılmış ve resim olarak aktarılmış. Sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Resimli anlatımı tam detaylı göstermiyor ama, yapılmış örneklerinden de anlayacağınız gibi örneğini çıkarıp, aynısını yapabileceğinizi tahmin ediyorum. Benzer çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Lastikten Sehpa Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir