KELEBEK ŞEKLİNDE SICAK TUTACAĞI YAPMAK


kelebek-seklinde-el-tutacak-modeli-236x415
kelebek-seklinde-el-tutacak-modeli

Kelebekli sıcak tutacak modeli

Evde hem şekli ile hem de kullanışlı oluşu ile seveceğiniz güzel bir çalışmayı paylaşmak istiyorum hanımlar. Evde mutfakta sizde benim gibi çok vakit geçiriyorsanız? ve çok yemek yapmayı seviyorsanız? mutlaka bu güzel çalışma işinize yarayacak. İlk fırsatta malzemeleri toparlayın ve hemen bu güzel kelebekli sıcak tutacağını yapın derim.

Güzel bir model ve yapınca kullanmak istemeden hemen kızınızın yada oğlunuzun çeyiz sandığına koymayı dahi düşünebilirsiniz. Kelebek şeklinde sıcaklık tutma aparatını kolayca yapıp kullanabilirsiniz hanımlar.

Zor bir tarafı yok. Şekli ve nasıl yapılacağı anlatılan resimli anlatımdaki adımları sizde benim gibi kısa sürede yapabilir ve hemen bu güzel modelin sahibi olabilirsiniz. Değişik malzeme ve renkler kullanarak daha değişik görünümlü kelebekli sıcak tutacağı yapabilirsiniz.


Yapımında zorlanacak bir taraf yok. Eliniz iğne iplik dikiş olayına hakimse kısa sürede hatta 20 dakikada yapabileceğiniz bir çalışma. Yaparken keçe kullanabilirsiniz. Yada artık kumaşları değerlendirebilirsiniz.

Ben evde sofra bezi vardı onu kullandım. Bazı kısımlara tabi keçe ve yün kullanmak zorunda kaldım. Renkli iplikle de dikince ortaya çok güzel görünümlü kelebekli sıcak tutacak aparatı çıktı. Sizde yapın mutlu olun hanımlar.

kelebek-seklinde-el-tutacak-modeli
kelebek-seklinde-el-tutacak-modeli

SEVİMLİ POFUDUK SÜS BOHÇA YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*