Kelebek Terlik Kalıbı


kelebek-terlik-kalibi-400x415

Kelebek Terlik Kalıp Örneği

Kelebek şeklinde terlik kalıbı arayanlar olabilir. Terlik kalıbı olarak kelebek şeklinde terlik yapmak isteyenlere altta resimli anlatım. Altta yer alan şablon sonrası sizde kelebekli terlik modeli yapabileceksiniz. Evde terlik yapmak için kalıp her zaman lazım olur.

Bu güzel çalışmayı sizde yapabilmek için altta yer alan şablondan yararlanabilirsiniz. Evde terlik şablonu arayanlar için paylaştığımız bu güzel örnek işinize yarayabilir. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde bu tür uğraşlarla zaman geçirebilirsiniz.

Kelebek terlik kalıp örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Güzel terlik kalıpları ve modellerini yine sizler için bulmaya çalışacağım. Kolay gelsin.


kelebek-terlik-kalibi

kelebek-terlik-kalibi2

Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*