Kelebek Terlik Kalıbı

 

 

0

 

Kelebek Terlik Kalıp Örneği

Kelebek şeklinde terlik kalıbı arayanlar olabilir. Terlik kalıbı olarak kelebek şeklinde terlik yapmak isteyenlere altta resimli anlatım. Altta yer alan şablon sonrası sizde kelebekli terlik modeli yapabileceksiniz. Evde terlik yapmak için kalıp her zaman lazım olur.

Bu güzel çalışmayı sizde yapabilmek için altta yer alan şablondan yararlanabilirsiniz. Evde terlik şablonu arayanlar için paylaştığımız bu güzel örnek işinize yarayabilir. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde bu tür uğraşlarla zaman geçirebilirsiniz.

Kelebek terlik kalıp örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Güzel terlik kalıpları ve modellerini yine sizler için bulmaya çalışacağım. Kolay gelsin.

 

 

kelebek-terlik-kalibi

kelebek-terlik-kalibi2

 

Daha önce paylaştığımız Satenden Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir