KEMİK ŞEKLİNDE BEBEK YASTIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Kemik şeklinde bebek yastığı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kumaştan yapabilirsiniz. Kemik şeklini alması için altta yer alan şablonu kullanabilirsiniz.

Bu güzel yastığı bebek yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Bebek yastık modeli olarak kemik şeklini verdikten sonra isterseniz bu güzel çalışmayı evinizde süs yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Dekoratif anlamda evinize güzellik katacak bu güzel ve eğlenceli yastık çalışmasına benzer birçok çalışmaya sitemizde bolca ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yastık çalışmaları ile sizde kısa sürede harika ve keyifli yastık modelleri yapabilirsiniz. Kemik şeklinde bebek yastığı yaparak evinizi güzelleştirmenin yanı sıra dekoratif olarak da satacağınız bir ürün elde etmiş olursunuz.

 

 

Bu tür evde kolay yapılan çalışmalarla evinize para getirebilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın şablonundan yararlanmanız yeterli olacaktır. İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Yapacağınız boyuta göre kullanacağınız malzemeler değişecektir. Takıldığınız bir yer olursa yazın. Kolay gelsin.

source

kemik-seklinde-bebek-yastigi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir