Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

 

 

0

 

Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

Bu paylaşımımızda sizlere resimli olarak havlu kenarı veya diğer el işlerinize kurdele nakışı kenar süsü örnekleri sunacağız. Dilerseniz örnekleri alabilir ve bu eşsiz çalışmalardan sizlerde kendinize yapabilirsiniz. Sizde evde kenar süsleme kurdele nakışı işlemeyi öğrenin ve bu çalışmanın tadını çıkarın. Benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Kurdele çalışmalarını olabildiğince fazla paylaşmaya çalışıyorum.

Gerçekten çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor ve bunları sizlerin önüne de getirmeye uğraşıyorum. Sizlerde buna benzer kurdele çalışmaları yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin, sizin adınızla paylaşalım. Yine bu güzel kenar süsünü bebek battaniyelerine de uygulayabilirsiniz. Kurdele ile süsler yapabilir ve çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz.

kurdele-kenar-susu-yapilisi

kurdele-kenar-susu-yapilisi2

 

 

kurdele-kenar-susu-yapilisi3

kurdele-kenar-susu-yapilisi4

kurdele-kenar-susu-yapilisi5

Benzer bir çalışma videosu :

ribbon embroidery – broderie au ruban – Bandstickerei

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Ev Terliği Nasıl Yapılır Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir