10 ADET ETRAFI MOTİFLİ HIRKA ÖRNEKLERİ

10 Adet etrafı motifli hırka örnekleri ile karşınızdayız. Bu güzel derlemede birbirinden güzel motifli hırka modellerini bir araya getirmeye çalıştık. Bu tür çalışmaları yapıyorsanız veya yapmak üzere iseniz bu güzel örnekler size ilham verecektir. Motifli hırka çeşitlerini daha önce de paylaşmıştık.

Hatta motifli hırka yapmak için eğitici videolara da sitemizde çoğu kez yer vermiştir. Birbirinden güzel ve şirin motifli hırka örneklerinin yapılışını sitemizde bulabilir ve sizde yapımını öğrenerek kendinize yada sevdiklerinize yapmaya başlayabilirsiniz.

Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız veya yaptırmak istiyorsanız bu yazımızın altına yorum bırakabilirsiniz. İçeriğin altında hemen eğitici videolara da yer verdik. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

KUMAŞTAN PONPON BEBEK PASPASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek oyun alanı nasıl yapılır, kumaş ponpon bebek battaniyesi ve kumaş ponpon bebek halısı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir