137 ADET YENİ YEMENİ OYASI ÖRNEKLERİ

137 adet yeni yemeni oyası örneklerini çok beğeneceksiniz. Hatta birçok örneğin içinde kaybolacaksınız. Birbirinden güzel ve keyifli yemeni oyası örneğinde beğendikleriniz mutlaka olacak. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve yaparak para kazanmak istiyorsanız, sitemizin sosyal medya adresi üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Sizin isminizle tanıtım ve paylaşırız. Tam tamına 137 tane yemeni yazması örneğine bayılacaksınız. Birbirinden güzel örnekler hepsi çok güzel ve yine yapımını tarif eden videoları da bulup paylaşacağım. Hatta hemen resimler öncesinde güzel bir yemeni oyası örneğinin yapılışı yer alıyor.

İzleyip sizde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı yemeni oyası örneklerini sitemizde bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Öğrenip sizde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

Türkçe anlatımlı fıstık oyası yapımının tarifi ise şöyle ;

 
 
 

YAZMA KENARI OYA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 oya modeli yazma kenarı, 2016 yazma kenarı oya modeli ve anlatımlı yazma kenarı oya modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir