14 TANE DANTEL MUTFAK PEÇETE TAKIMI

14 tane dantel mutfak peçete takımını incelerken sizde kendinizden geçeceksiniz. Birbirinden güzel ve uzun uğraşlar sonucu yapılmış bu güzel modelleri ben çok beğendim. Dantel peçete takımı yapıyorsanız veya bu tür çalışmaların içindeyseniz, örneklerden esinlenebilir ve ilham alabilirsiniz.

Yapımını anlatan çalışmaları araştırıyorum. Bulduğumda sizlerle paylaşacağım. 14 adet dantel peçete takımı dışında sitemizde mutfak dantel ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmaları satın almak isterseniz, hemen bu yazımızın altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

 
 

Böylece evde dantel mutfak peçete yapımıyla ilgilenen ev hanımları size ulaşacaktır. Yada yapıp satıyorsanız da yine yorum bırakmanızı rica edeceğim. Böylece isteyenler size sipariş verebilir ve para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve değerli örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

KARTONDAN GERGEDAN MAKET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gergedan maket şablonu, karton gergedan oyuncak yapımı ve karton rulodan gergedan maket hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir