16 ADET KENDİN YAP ÇALIŞMALARI

Evde nasıl yapılır çalışmaları arıyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları olarak evde sıkılmadan eğlenerek yapabileceğiniz birçok proje ile keyifli zaman da geçirmiş olacaksınız. Evde nasıl yapacağınızı tarifli resimlerde adım adım gösterilen şekilde yapabilirsiniz.

Takıldığınız bir yer olursa bize danışın. Daha önce de benzer birçok çalışmayı paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Anlatımlı DIY çalışmaları ile sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları arasında oldukça kaliteli ve muhteşem çalışmalar yer alıyor.

 
 

Onları mutlaka yapmayı denemelisiniz. Çocuklarınızla da eğlenerek yapabileceğiniz karton çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Aşamalı anlatımlara sahip resimlerde ne yapmanız gerektiği tek tek verilmiş. Yapmanız gereken malzemeleri temin ettikten sonra güzel kendin yap çalışmalarını yapmaya başlayabilirsiniz.

Malzemeleri ise kırtasiye veya hobi marketler yada incik boncuk satan dükkanlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları hem kolay, hem de kısa sürede sıkılmadan tamamlayacağınız çalışmalardan oluşuyor. Birçok çalışmaya sitemizde Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

Alternatif birçok çalışmayı yine yazıların altında tek tek farklı açılardan çekilmiş resimlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve yapmayı sürekli istediğiniz birçok kendin yap çalışması ile tekrar görüşmek dileğiyle…

 

DANTELLİ AHŞAP NOT TABLOSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap dantel tablo yapmak, ahşap tablo yapmak ve anlatımlı dantelli ahşap tablo hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir