17 TANE SİMLİ İP ÖRGÜ MODELLERİ

17 Tane simli ip örgü modelleri çalışmamızda, derlediğimiz örneklere bayılacaksınız. Hepsi el emeği göz nuru olup, yapımcıları gayet güzel tasarlamışlar. Sizlerde bu şekilde simli ip örgü modelleri yapıyorsanız, örneklerden yararlanabilirsiniz. İlham alabilir ve benzerlerini yapabilirsiniz.

Belki de aralarında yaptığınız örneklerin aynısından da çıkabilir. Ancak çok güzel olduklarını söylemek isterim. Birbirinden güzel ve kaliteli bu güzel çalışmalardan yapıp satanlar da vardır. Hemen bu yazımızın altına yorum bırakarak sizde simli ipten örgü işi isteyenlerle çalışabilirsiniz.

 
 

Simli ipten yapılanlara örnek olarak yine yazımızın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Simli ipten örgü modelleri arıyorsanız yine araştırıp, bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

BEYAZ BONCUKLA KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım boncuk kolye yap, anlatımlı boncuk kolye yap ve beyaz boncuk kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir