19 TANE DERYA BAYKAL ÖRGÜ MODELLERİ

19 tane derya baykal örgü modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel örgü örneklerinin ilerleyen zamanda anlatımlı videolarına da sitemizde yer vereceğiz. Gerçi birçok çalışmayı derya hanımın anlatımından sitemizde de bulabilirsiniz. Kendisi bu konuda kadınların öncüsü ve neredeyse her şeyden her şey yapabilen birisi olup, çalışmalarını takip etmenizi öneririm.

Evde kolay örgü yapımından, örgü örnekleri ve yeni örgü çeşitlerine kadar detaylı anlatımları derya hanımın kanalından izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kadınların televizyondaki sesi olarak da nitelendirilen derya hanımın gerçekten bu konuda emekleri çok.

 
 

Bizde onun anlattıklarından yapılanları örnek olarak sizlere paylaşmak istedik. Anlatımlarını da buldukça yine bu yazıya ekleyeceğiz. Şimdi sizleri bu güzel birbirinden değişik farklı örgü örnekleri ve modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ KOZA İPTEN ÖRGÜ ATKI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. koza ipten atkı örnekleri, koza ipten atkı yapmak ve koza ipten örgü atkı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir