20 ADET KUMAŞ KOLYE MODELLERİ

20 Adet kumaş kolye modellerini çok seveceksiniz. Kumaştan kolye nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten güzel çalışmalar ortaya çıkarmışlar. Aynı gerçek takı gibi gözüküyor. 20 tane bulabildiğim bu güzel takı çalışmalarını sizde beğeneceksiniz. Yapımıyla alakalı daha önce sanki güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Onları da değerlendirebilirsiniz.

Kullanabilir ve nasıl kumaş kolye yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı kumaş kolye çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiğiniz kişilere yapabilirsiniz. Yada nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzel kumaş kolye veya kumaş takı çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

 
 

Hemen bu yazımızın altında da birbirinden güzel kumaş takı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Onlar da çok güzel ve kaliteli olup, keyifle alıp kullanabilirsiniz. Hediye amaçlı da yapmayı öğrenip sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Yada satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

17 TANE SİMLİ İP ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. simli ip çalışmaları, simli iple yapılan örgüler ve simli ipten örgü kazaklar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir