20 TANE İĞNE OYASI MODELLERİ

20 tane iğne oyası modelleri ile karşınızdayım. İğne oyası modellerini çok seviyorum. Birbirinden değişik iğne oyalarını daha önce de sitemizde yer vermiştik. Hatırlarsanız en güzel iğne oyası örneklerini facebook hesabımızda paylaşmıştık. Tıklanma rekorları kırmıştı. Birçok ev hanımı merakla takip etmişti.

Bu güzel paylaşımda da yine birbirinden değişik iğne oyası örneklerini derledik. 20 tane olan bu güzel farklı örnekleri yapanların ellerine sağlık. Evde iğne oyası örneği yapıyorsanız sizde bu güzel örneklerden ilham alabilirsiniz.

 
 

Değişik iğne oyalarını yine buldukça sizlere farklı bir konuyla tekrar önünüze getireceğiz. Anlatımlı iğne oyası çalışmalarının videolarını ve resimli anlatımlarını yine sitemizde bulabilirsiniz. Hatta hemen bu içeriğin altında yer alan benzer yazılar bölümüne de mutlaka göz atın. Orada önceden paylaştıklarımız saklı. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 

YENİ DANTEL BOHÇA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dantel bohça modelleri, dantel bohça modeli anlatımlı ve dantel bohça yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir