2016 ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ

2016 çeyizlik lif modelleri ile karşınızdayım. Bu güzel ve birbirinden güzel çalışmaları seveceksiniz. Sizde evde lif yapıyorsanız bu güzel modeller size örnek olacaktır. Aynısından yapmak veya yaptırmak isterseniz de alta yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Çeyizlik lif örnekleriyle ilgili daha önce de sitemizde paylaşımlar yapmıştık.

Onlara da hemen yazımızın altında yer alan benzer içerikler bölümünden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı lif yapımı veya çeyizlik lif yapmak için birçok çalışmaya ve öğretici videoya sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde kolay yapılan çeyizlik lifleri buldukça yine sizlerin önünü getirmeye çalışacağız. Anlatımlı kolay lif modeli yapmak veya kolay lif çalışmalarına benzer yazılar bölümü dışında sitemizdeki lif modelleri kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ RÜZGAR GÜLÜ LİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rüzgar gülü lif modeli yapmak, rüzgar gülü lif modelleri ve rüzgar gülü lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir