2016 EN ŞIK LİF MODELLERİ

2016 en şık lif modellerini paylaştığımız yazımızda birbirinden güzel ve keyifli çalışmaları göreceksiniz. Sizde evinizde lif yapıyorsanız veya lif örüyorsanız bu güzel örnekler size ilham verecektir. Birbirinden güzel lif örnekleri ile sizde bu tür çalışmaları beğendiyseniz yorum bırakarak yaptırabilirsiniz.

Yada yapıyorsanız yapanlara sipariş verebilirsiniz. Sitemizde birbirinden güzel lif modellerini çoğu kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta anlatımlı lif çalışmaları ve yeni lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan lif örnekleri sayesinde sizde nasıl yapıldıklarını sitemizdeki öğretici video ve eğitici videolar sayesinde kavrayabilirsiniz.

 
 

Kısa sürede öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Öğretici lif çalışmalarını sitemizde bolca bulacaksınız. Adım adım lif çalışmalarını öğrenerek sizde çok güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ TUNUS İŞİ ÖRGÜ TEKNİĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adın tunus işi örgü tekniği, anlatımlı tunus işi teknikleri ve tunus işi örgü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir