2016 ERKEK KAZAK MODELLERİ

2016 erkek kazak modelleri arayanlar olur diye paylaştığımız bu güzel çalışmaları ben çok sevdim. Hazır kış yaklaşıyor. Bu tür kazakları görerek sizde eşinize almayı düşündüğünüz modeli kafanızda belirleyebilirsiniz. Örgü erkek kazak modeli yapımıyla alakalı geçen gün anlatımlı videolar paylaşmıştık.

 
 

Hatta altta karşınıza örgü kazak yapımı veya erkek kazak nasıl yapılır çalışmalarına ulaşabilirsiniz. İnceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenerek eşinize süveter veya örgü erkek kazağı yapabilirsiniz.

Bu güzel modellerin yenilerini buldukça yine sizlere sunmaya devam edeceğim. Gerçekten renkleri güzel ve desenleri de oldukça şık olan bu güzel modellerin pahalı olmadıklarını da düşünüyorum. Gerçi markadan markaya değişir. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bayan elbiseler, örgü bayan elbise örnekleri ve örgü bayan elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir