2016 ÖRGÜ BEBEK ELBİSE MODELLERİ

2016 örgü bebek elbise modellerini paylaşıyoruz. Çok güzel örgüler var. Bebek elbise örnekleri örgüden yapılmış modellerini seveceksiniz. Örgü bebek elbiselerinin yapılışını da sitemizde bulabileceğiniz gibi sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız hem fikir edinmiş olacaksınız. Hem de bu güzel örneklerden ilham almış olacaksınız.

Anlatımlı örgü bebek kıyafet yapımıyla alakalı sitemizde öğretici videoları hemen altta benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Çocukları mutlu etmek güzeldir. Özellikle de bebekleri güzel giydirmeyi her anne ister. Örgüden bebek elbisesi yapmaya başladığınızda bu tür örnekler her zaman düşüncelerinizi geliştirmiş olur.

 
 

Adım adım örgüden bebek elbisesi yapımını resimli anlatım olarak da daha önce sitemizde paylaştığımızı hatırlıyorum. Videolu anlatımlar sayesinde ise durdur oynat özelliği ile hızlıca yapımını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

EN GÜZEL TEPSİ ÖRTÜLERİ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 tepsi örtüleri, dantel tepsi örtüleri ve el işi tepsi örtüleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir