2016 Örgü Erkek Bebek Takım Örnekleri

2016 örgü erkek bebek takım örnekleri arıyorsanız, bu güzel modelleri mutlaka incelemelisiniz. Birbirinden güzel ve eğlenceli takımları çok seveceksiniz. Aynısından yapıyorsanız ilham alacak, yada yaptırmak isterseniz yorum bırakabilirsiniz. Bu tür örgü erkek bebek takımları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen hanımlar için bu tür çalışmaların eğitici ve öğretici videolarını da paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel örgü örnekleri ve motifleriyle birlikte anlatımlarını sitemizde hatta bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

 
 

Örgü çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapacaksınız. Örgüden erkek bebek takımları yaparak sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Öğretici örgü derslerine sitemiz üzerinden katılabilir ve yine sosyal medya hesabımız üzerinden yaptığınız çalışmaları bize de gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ ETEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü etek anlatımları, örgü etek çeşitleri ve örgü etek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir