2016 ÖRGÜ PATİK ÖRNEKLERİ

2016 örgü patik örnekleri ile karşınızdayım. Bu güzel ve şirin örgü patik modellerinin yapılışını anlatan çalışmaları daha önce paylaşmıştık. Bu güzel ve sıcak tutacak birbirinden güzel örgü patik modellerini sizde yapmasını öğrenebilirsiniz. İster yapıp kullanabilir isterseniz de satarak para kazanabilirsiniz.

Anlatımları bulunan sitemizde eğitici ve öğretici videoları bulunuyor. Hemen bu içeriğin altında da karşınıza birbirinden güzel ve değişik örgü patik modeli yapımı ve örnekleri çıkacak. Onlara da bakmadan geçmeyin. Çok güzel örgü patik çeşitlerini daha önce de paylaşmıştık.

Bunlar daha değişik ve yetişkin patik modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce bebek patik modelleri ve değişik tunus işi patik modelleri de paylaşmıştık. Hepsi de çok güzel ve emek harcanarak yapılmış çalışmalardır. Yapanların eline yüreğine sağlık diyoruz ve sizleri modellerle baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 örgü bebek patik modelleri, en güzel bebek patik modelleri ve erkek bebek örgü patik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir