2016 ÖRGÜ UZUN HIRKA MODELLERİ

2016 Örgü uzun hırka modelleri arayanlar olur diye paylaştığım çalışma da birbirinden güzel ve şık çalışmalar yer alıyor. Tamamını net ortamından bulduğum ve tanıtım amaçlı yayınladığım içeriklerin yapımını gösteren videolu anlatım yada resimli anlatım bulduğumda yine hemen bu içeriğe iliştireceğim.

Benzer örgü hırka yapımıyla alakalı çalışmalar bu yazımın altından karşınıza çıkabilir. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. En güzel uzun hırka modellerini derlemeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Benzer çalışmaları buldukça yapımını da anlatan detaylı çalışmaları da paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Uzun örgü hırka modelleri en çokta kışa yakın veya kıştan çıkışta işe yarıyor. Hatta incesini yapıp yazın da ince hırka şeklinde kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları hep sevmişimdir. Kolay gelsin.

 

ESKİ SANDALYE YENİLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sandalye kılıfı, eski sandalye değerlendirme ve eski sandalye yenileme fikirleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir