21 ADET YENİ BAYAN PATİK MODELLERİ

21 adet yeni bayan patik modelleri arasında beğeneceğiniz ve yapmak isteyeceğiniz çalışmalar olabilir. Sizde evde örgü patik yapıyorsanız veya kendinize bayan patiği yapma niyetindeyseniz bu güzel örnekler işinize yarayacaktır. Hatta yapılışını da sitemizde bulabilir ve öğrenerek sizde çok güzel bayan patikleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Bayan patiği nasıl yapılır diyorsanız sitemizdeki tüm çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Örgü patik yapımıyla alakalı çalışmaları öğretici ve eğitici bir biçimde patik modelleri kategorisinde de bulabilirsiniz. Hatta bu içeriğin altında da karşınıza benzer yazılar bölümünden öğretici patik çalışmaları ve projeleri çıkacaktır.

 
 

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Evde kolay bayan patiği yapmak veya bayan patik modeli nasıl yapılır diyorsanız, sitemizi incelemenizi öneririm. Birbirinden güzel ve kaliteli bayan patiklerine ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

 

25 TANE TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK MOTİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek, tığ işi çiçek desen ve tığ işi çiçek motif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir