22 TANE ÖRGÜ BAYAN ATKI KAŞKOL ÖRNEKLERİ

22 Tane örgü bayan atkı kaşkol örneklerine bayılacaksınız. Kış ayı yaklaşırken bu tür sıkı giysiler işimizi çok görecek. Serin havalarda boynumuzu koruyacağımız atkı veya boyunlukların nasıl yapıldıklarını öğreten çalışmaları sitemizde paylaşmıştık. Hatta örnekleri altta benzer yazılar bölümünden karşınıza çıkacaktır.

Birbirinden güzel atkı örnekleri ve kolay atkı yapmak için sitemizde ki anlatımlardan da mutlaka yararlanmanızı öneririm. Bu güzel örnekler arasında yaptırmak istediğiniz veya beğendikleriniz varsa da yorum bırakırsanız size ulaşacaklardır.

Benzer örgü atkı modellerini veya çeşitlerini yine buldukça sizlerin önüne getirmeye çalışacağım. Kolay atkı yapmak için şema şablon veya öğretici ders çalışmalarını da sitemizde bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

 
 

 

 

TENEKE KUTUYU ÇUVAL BEZİYLE SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çuval bezinden neler yapılır, çuval beziyle süs yapımı ve hasır bezden süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir