24 TANE YENİ TIĞ İŞİ ÖRGÜ BAYAN YELEK MODELLERİ

24 tane yeni tığ işi örgü bayan yelek modellerine ulaşacağınız bu yazımızda derlediğimiz tüm örnekler çok güzel. Tanıtım amaçlı paylaştığımız bu güzel çalışmaların yine yapılışını anlatan detaylı eğitici video da yazının sonunda yer alıyor. Öğretici tığ işi örgü yelek modeli yapma anlatımından yararlanarak sizde bu tür örgü yelekler yapabilirsiniz.

Bayan yelek modelleri ve örgüden yapılan tığ işi bayan yeleklerle ilgili birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Evde tığ işi örgü bayan yelek yapmak istiyorsanız sitemizdeki tüm çalışmalardan keyifle yararlanabilirsiniz.

Adım adım tığ işi örgü yelek yapımıyla alakalı çalışmaları hem sevecek. Hem de yapmak için öğretici videolardan yararlanabileceksiniz. Şimdi sizleri örneklerle ve yine eğitim seti ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

RENKLİ İPLERLE KOLYE NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. renkli iplerle kolye yapımı, renkli iplerle otantik takı yapmak ve renkli ipli kolye modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir