25 ADET YENİ TIĞ İŞİ İĞNE OYASI YAZMA MODELLERİ

26 Adet yeni tığ işi iğne oyası yazma modellerini çok seveceksiniz. Anlatımlı olarak hemen altına eklediğim öğretici video da işinize yarayacak. Bu tür kendin yap çalışmalarını her zaman sevmişimdir. El emeği göz nuru yazma modellerine bayılacaksınız.

Sitemizde daha önce de yeni yazma modellerini fazla fazla paylaştığımızı hatırlıyorum. Çok güzel çeyizlik yazma modellerinden beğendiklerinizi yapanlar olursa hemen yazının altından yorum bırakacaklardır. Onlarla iletişime geçerek aynılarını veya sevdiğiniz yazma modelini yaptırabilirsiniz.

Sitemizin facebook sayfasında da bu tür paylaşımları daha önceden yapıyorduk. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz sizde paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Şimdi sizleri modellerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ŞEMALI ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü şema, anlatımlı örgü şemaları ve örgü modeli şemaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir