25 TANE TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK MOTİF ÖRNEKLERİ

25 tane tığ işi örgü çiçek motif örnekleri arayanlar için derlediğim bu güzel örneklere bayılacaksınız. Ben çok beğendim ve hepsini çok sevdim. Tığ işi örgü çiçek motif yapımıyla alakalı sitemizde anlatımlar da paylaşmıştık. Eğitici videolu tığ işi örgü çiçek yapımıyla alakalı benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza da çıkacak.

Hatta bu içeriğin altından da anlatımlı çalışmalar paylaştık. Onları da izleyerek tığ işi çiçek motifi yapmayı öğrenebilirsiniz. Zaten biliyorsanız da bu tür örnekler size fikir verecektir. Tığ işi çiçek motifleri gerçekten çok güzel çalışmalar olup, kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Keyifle yapıp yine eğlenerek tamamlayacaksınız. Bilmeyenlere paylaşabilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Altta yer alan birbirinden güzel örneklere benzer daha önceki paylaşımları da sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle ve yine anlatımını içeren videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

YENİ TIĞ İŞİ YELEK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi yelek, tığ işi yelek modeli nasıl yapılır ve tığ işi yelek modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir