25 TANE YENİ GELİN DAMAT LİF MODELLERİ

25 Tane yeni gelin damat lif modelleri ile karşınızdayım. Rukiye hanımın marifetlerinden olan ve hepsini beğeneceğiniz çalışmaları ben ilk gördüğümde resmen aşık oldum. Hepsi çok güzel ve el emeği göz nuru çalışmalar. Sizde evde lif modeli veya lif örnekleri yapıyorsanız, bu güzel lif modelleri de size fikir verecektir.

Evde kolay lif yapmak veya kolay lif örmek için birçok anlatımı sitemizde bulabilirsiniz. Hepsi de eğitici ve öğretici çalışmalar olup, kısa sürede nasıl yapıldıklarını da öğrenebilirsiniz. Yeni gelin damat lif modelleri sayesinde sizde kısa sürede çeyizlik lif modelleri hazırlayabilirsiniz.

 
 

Evlenecek kızınıza çeyizlik lif veya oğlunuza da çeyizlik olarak bu güzel örneklerden yapabilirsiniz. Evde lif hazırlamayla ilgili teknik ve öğretiler de hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI YAN BURGU SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yan örgü saç, kısa yan örgü saç ve yan örgü balık sırtı saç hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir