30 ADET EN GÜZEL ÖRGÜ FULAR ÖRNEKLERİ

30 Adet en güzel örgü fular örnekleriyle karşınızdayız. Hemen altta anlatımlı öğretici fular yapımıyla alakalı ders niteliğindeki videodan da yararlanabilirsiniz. Birbirinden güzel örgü fular modellerini çok seveceksiniz. Sizde aynısından yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Örgü fular modeli her zaman tercih edilen bir modeldir. Hem giydiğiniz kıyafetlerinizin üzerinde şık dururlar. Hem de bu tür modeller herkeste olmaz. Bu bakımdan tercih edilen örgü fular çeşitlerini derlemeye karar verdik.

Birbirinden güzel ve değişik fular örneklerini görünce hem şaşıracak hem de seveceksiniz. Anlatımlı örgü fular örneklerini daha önce de yapımına ilişkin çalışmalarla ve modellerle sitemizde paylaştığımızı hatırlıyorum. Sizde aynısından yapıyorsanız veya yapımını resim ettiyseniz bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ KAFTAN LİF MODELİ YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kaftan lif, anlatımlı kaftan lif ve kaftan lif modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir