30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN HIRKA MODELLERİ

30 adet yeni örgü bayan hırka modelleri ile karşınızdayım. Bu güzel örgü hırka modellerini ben çok sevdim. Daha önce sitemizde nasıl yapıldıklarını anlatan videolu ve resimli anlatımlar paylaşmıştık. Hatta yazımızın altından da benzerlerine ulaşabilir ve ister modelleri inceleyebilirsiniz.

İsterseniz de nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Yeni örgü hırka modeli yapımıyla alakalı birçok eğitici seti ve öğretici videoyu sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Altta yer alan örnekler hem şık, hem de çok güzeller. Ben çok beğendim. Yapmak isteyen varsa veya yaptırmak isteyenler bu yazımızın altına yorum bırakabilirler.

 
 

Yapanlar da yorum bırakırsa, yaptırmak isteyenler ulaşabilirler. Evde kolay yapılan örgü hırka modeli veya örgüden hırka yapılışını anlatan çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve harika örgü hırkalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

ESKİ TOPUKLU AYAKKABIDAN SAKSI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski ayakkabıyı saksı yapmak, eski topuklu ayakkabıyı saksıya çevirme ve topuklu ayakkabıdan nasıl saksı yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir