30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ

30 adet yeni örgü bayan yelek örnekleri sayesinde sizde birbirinden güzel olan bu modeller arasında sevdiğiniz olabilir. Sizde evde yapıyorsanız veya yapmayı düşünüyorsanız bu tür örnekler size yardımcı olacaktır. İlham alabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Birbirinden güzel ve değişik örgü yelek modellerini ben çok sevdim. Sitemizde anlatımlı olarak örgü yelek yapımı çalışmalarını da bulabilirsiniz. Adım adım nasıl örgü yelek yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Benzerleri hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmayı unutmayın. Gerçekten çok güzel çalışmalar ve el emeği göz nuru çalışmalar olduklarını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

 

30 TANE YENİ ÖRGÜ BAYAN ELDİVEN MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan örgü eldivenleri, örgü bayan eldiven modeli ve örgü bayan eldiveni yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir