30 ADET YENİ ÖRGÜ ETEK MODELLERİ

30 Adet yeni örgü etek modelleri arayanlara derlediğimiz bu güzel örnekler işinize yarayacaktır. Evde örgü etek yapıyorsanız bu modeller size ilham verecektir. Anlatımlı örgü etek modellerini sitemizde daha önce videolu anlatım olarak paylaştığımızı hatırlıyorum.

Bu içeriğin altından örgü etek yapımıyla alakalı anlatımlar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenin. Sizde bu tür örgü etek örnekleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı örgü etek modelleri yaparak sizde kendinize veya sevdiğiniz kişilere hediye verebilirsiniz.

 
 

Satış amaçlı da fazla fazla değişik örgü etekler yaparak güzel paralar kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı örgü etek yapımıyla alakalı çalışmalarla birlikte yeni etek örgü modelleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

TEKLİ PİRİNÇ MODELİ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tek pirinç örgü anlatımlı, tek pirinç örgü modeli ve tek pirinç örgü örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir