32 ADET DEĞİŞİK ÖRGÜ PATİK ÖRNEKLERİ

32 Adet değişik örgü patik örnekleri ile karşınızdayım. Bu güzel örgü patiklerin nasıl yapılışını merak ediyorsanız, hemen bu resimlerin altında birkaç anlatımlı video paylaştım. Türkçe anlatımlı örgü patik videosunu izleyerek sizde farklı örgü patik modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde örgü patik yapmak üzerine birçok anlatımlı harika eğitici çalışmalar paylaşmıştık. Ayaklarınızı sıcak tutması için bu güzel değişik örgü patik modellerinin yapılışını öğrenip sizde kendinize yada sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Hatta bu işi hızlandırıp satış amaçlı da ortaya çok güzel para kazandıracak örgü patik modelleri çıkartabilirsiniz. Çocuklarınıza eşinize ve sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı da yapıp verebilirsiniz. İnanın çok güzeller ve hepsi şahane… yapımını öğrendikten sonra daha değişiklerini yapmayı hedefleyeceksiniz. Şimdi sizleri hem örnek 32 adet resmi ile hem de anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ DANTEL VİTRİN TAKIMI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel vitrin takım önerileri, dantel vitrin takımı modeli ve dantel vitrin takımları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir